Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Uygulamalar Portfolyo İletişim
 • Vutek 5330

  Yüksek kalite ve 5 metre ebatıyla hizmetinizde. Branda, folyo, kağıt, meş ve tekstillere baskı yapabilme imkanı.

   

 • screen 2

  NC

  Hidrolik Abkant Press ve Giyotin Sac Kesim. 4 metrelik ebatıyla hizmetinizde

   

 • screen 3

  CNC

  Multicam 3000. Hassas kesim kalitesiyle hizmetinizde.

   

 

Hakkımızda

YAZI REKLAM; 1980'lerin Ortalarında ülkemizde başlayan açık hava reklamları akımının Özellikle Duvar reklamları, Çatı Panoları, TOTEMLER ve HAREKETLİ PANOLAR, daha sonra 1990'larda başlayan DIGITAL BASKILAR, digital cephe giydirimleri ve bunların montaj uygulamalarıyla reklam sektörünün her zaman öncülüğünde yer almayı bilmiştir.

YAZI REKLAM; Birikim, deneyim, dinamizm ve reklam sektörünün gereği olan zamanla yarış, iş organizasyonu, iyi hizmeti en kaliteli şekilde DÜNYA'nın her noktasına ulaştırma amacıyla kurulmuş bir merkezdir.

Açıkhava reklamcılığında 25 yıla yakın birikim ve deneyimlerimizle, geniş format dijital baskılar, NC Abkant Pres ve Giyotin ünitelerimizle, alüminyum, demir,ahşap, pleksiglas, CNC ROUTER, folyo plotter kesim ve bu ürünlerin imalat ve montaj ünitemizle, deneyimli, genç, dinamik kadromuzla, en iyi hizmeti en kaliteli şekilde verme yarışı içindeyiz.

Hedefimiz; müşteri memnuniyetidir. En iyiyi en kaliteliyi, en uygun fiyata yapmak ve istenilen hizmeti zamanında teslim etmektir.

Biz sizlere daima daha iyi hizmet verebilmek için varız.